







8 692 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 22 |
| Вага в упаковці (кг) | 25 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 36 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 63 х 52.5 х 30.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 70 х 60 х 35 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 2 |
| КЕРУВАННЯ | Електронне |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Китай |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 50 |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| ТИП ТЕНУ | Сухий |
| Встановлення | Вертикальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Плоска, Прямокутна |