





7 657 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELDOM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21.5 |
| Вага в упаковці (кг) | 22.5 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 111.5х36х38 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 115.5х40х42 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 80 |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| ТИП КЕРУВАННЯ | Механічне |
| Встановлення | Вертикальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Slim |