







5 850 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.5 кг кг |
| Вага в упаковці (кг) | 17.6 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 62.2 x 44.5x 45.2 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 68x49x47 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Україна |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 50 |
| Мощность ТЭНов | 1500 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |