







6 680 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.1 кг кг |
| Вага в упаковці (кг) | 20.1 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 82.1 x 44.5x 45.2 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88x46x48 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Україна |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 80 |
| Мощность ТЭНов | 2000 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |