
65 949 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 133 |
| Вага в упаковці (кг) | 140 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 176.5х85х94 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 180.5х90х99 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 3 |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Объем, л | 500 |
| Мощность ТЭНов | 9000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |