

2 250 ₴
Вентилятор Awenta Fabio WFB100T - гарний варіант для установки в стелю, в невеликих санвузлах, ванних кімнатах, кухнях і житлових приміщеннях. А також в отвір вентиляційної шахти або короткий повітропровід. Його можна доповнити зворотним клапаном Awenta ZZ100.
Вентилятор продовжує роботу протягом часу, заданого таймером (від 3 до 30 хвилин). Регулювання часу затримки плавне.
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 31 Па |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 36 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |