


5 999 ₴
Вентилятор Турбовент НОК 350 застосовується для вентиляції приміщень побутових і промислових будівель. Його використовують під різні завдання для витяжки (провітрювання) різних типів приміщень: складів, цехів, магазинів, гаражів, майнінг-ферм, тваринницьких комплексів, котелень, для обдування промислового устаткування і багато чого іншого.
Переваги
Конструкція
Вентилятор повністю зроблений з металу, корпус і крильчатка виготовлені з чорного металу і покриті порошковим фарбуванням. Додатковою особливістю тут є алюмінієвий зворотний клапан, який перешкоджає зворотній тязі в разі вимкненого вентилятора. Двигун однофазний, клас захисту IP44, температурний режим від -25 до +60 °C. З огляду на свою конструкцію такі вентилятори можна використовувати практично скрізь, де повітряне середовище не роз'їдає метал, і немає дуже високої температури, понад 60-70 °C (сауни, лазні тощо).
Монтаж
Цей вентилятор, залежно від місця монтажу, використовується як для витяжки відпрацьованого повітря з приміщення (у такому разі монтаж здійснюється всередині приміщення), так і для припливу свіжого повітря в приміщення (якщо монтаж з вулиці). Для встановлення в стіновому отворі вирізається отвір діаметром трохи більшим за діаметр вихідного патрубка, вентилятор накладається на стіну і кріпиться через чотири отвори, розташовані на квадратному фланці. Іноді такий вентилятор встановлюють у круглі вентиляційні канали, але варто розуміти, що осьові вентилятори - цієї моделі з низьким параметром тиску, і довгі повітропроводи вони не протиснуть, тому якщо й монтувати його в канал, то в дуже невеликої довжини.
Технічні характеристики
| Модель |
Напруга живлення, |
Споживана потужність, W |
Кількість обертів, об/хв |
Продуктивність, м3/год |
Тиск, Pa |
| НОК 150 | 220 | 40 | 2800 | 900 | 135 |
| НОК 180 | 220 | 60 | 2800 | 1100 | 145 |
| НОК 200 | 220 | 80 | 2800 | 1350 | 150 |
| НОК 250 | 220 | 100 | 2800 | 2150 | 215 |
| НОК 300 | 220 | 280 | 2800 | 3100 | 230 |
| НОК 350 | 220 | 450 | 2800 | 5500 | 250 |
| НОК 400 | 220 | 550 | 2800 | 7500 | 260 |
Габаритні розміри

| Модель | Ø вхідного отвору (мм) | А, зовнішні габарити (мм) | B, монтажні отвори (мм) | L, довжина патрубка (мм) |
| НОК 150 | 150 | 190×190 | 163×163 | 140 |
| НОК 180 | 180 | 230×230 | 198×198 | 140 |
| НОК 200 | 200 | 250×250 | 212×212 | 150 |
| НОК 250 | 250 | 300×300 | 244×244 | 150 |
| НОК 300 | 300 | 355×355 | 298×298 | 170 |
| НОК 350 | 360 | 405×405 | 324х324 | 205 |
| НОК 400 | 420 | 480×480 | 393×393 | 205 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 5500 куб.м/год |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 250 Па |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 405 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 360 мм |