







9 399 ₴
Радіальний вентилятор Турбовент НЖВ 150 середнього тиску з нержавіючої сталі (марки AISI 304) для агресивних середовищ. Призначений для кондиціонування повітря, вентиляційних систем, забруднених домішками агресивних парів і газів, де необхідна стійкість якісної нержавіючої сталі.
Застосування
Конструкція
Нержавіюча сталь забезпечує захист вентиляторів від корозії при високому рівні вологості, при наявності парів органічних і неорганічних кислот, і в додаток до цього має антибактеріальні властивості, висока стійкість до високих температур і окислення.
Монтаж
Монтуються вентилятори Турбовент НЖВ 150 у вертикальному і горизонтальному положенні. Кріпиться за допомогою кріпильних виробів через отвори в станині вентилятора.
Всі вентилятори Турбовент НЖВ поставляються в базовому виконанні під 90°, при необхідності равлика можна перекрутити ще в 3 положення (180°, 270°, 0°). Також у нас можна замовити переходи під потрібний Вам перетин повітроводу на всмоктування та викид вентилятора.

Технічні характеристики
|
Модель |
Продуктивність, м3/год |
Потужність, Вт |
Тиск, Па |
Напруга, В |
Обороти двигуна, об/хв. |
|---|---|---|---|---|---|
|
1900 |
250 |
800 |
220 |
2800 |
|
|
2500 |
750 |
850 |
220 |
2800 |
|
|
2500 |
750 |
850 |
380 |
2800 |
Габаритні розміри

|
Модель |
Ø, мм |
A, мм |
B, мм |
F, мм |
E, мм |
D, мм |
H, мм |
I, мм |
|
НЖВ 150 |
152 |
95 |
105 |
140 |
153 |
330 |
350 |
355 |
|
НЖВ 200 |
202 |
115 |
140 |
170 |
195 |
350 |
480 |
320 |
Графік залежності тиск/продуктивність

Направлення обертання вентилятора зі сторони електродвигуна

Приклади встановлення радіальних вентиляторів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Продуктивність | 1900 куб.м/год |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 800 Па |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 355 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 152 мм |