




2 614 ₴
Відцентровий радіальний вентилятор ВРМ 108 може використовуватися в різних цілях: вентиляція промислових та побутових приміщень, обдування (охолодження) різного обладнання, подачі повітря в топкову камеру твердопаливних та піролізних котлів, як вентилятор надува рекламних фігур і конструкцій.
Конструкція ВРМ
Монтаж
Встановлення даних вентиляторів можливе у вертикальному положенні. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних отворів на кронштейні. Також у нас можна замовити переходи під потрібний Вам перетин повітроводу на всмоктування та викид вентилятора.

Технічні характеристики
| Модель | Частота обертання, об/хв | Продуктивність, м³/год | Потужність, Вт | Тиск, Па | Шум, дБ | Напруга, В |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ВРМ-108 | 2450 | 175 | 35 | 210 | 54 | 220 |
| ВРМ-120 | 2350 | 260 | 80 | 290 | 61 | 220 |
| ВРМ-130 | 2500 | 400 | 123 | 325 | 62 | 220 |
| ВРМ-130Н | 2400 | 300 | 140 | 400 | 63 | 220 |
| ВРМ-140 | 2650 | 520 | 200 | 460 | 75 | 220 |
| ВРМ-150 | 2700 | 660 | 330 | 460 | 76 | 220 |
| ВРМ-180 | 1360 | 800 | 157 | 300 | 66 | 220 |
Габаритні розміри

Графік залежності (тиск/продуктивність)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Тип каналу | Прямокутний |
| Продуктивність | 175 куб.м/год |
| Частота обертання | 2450 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 210 Па |
| Максимальна запиленість повітря | 10 мг/куб.м |
| Споживана потужність | 0.035 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 118 мм |