






3 099 ₴
Вентилятор настінний осьовий Турбовент ВНО 300 використовується в різних припливно-витяжних системах промислових об'єктів (майстерні, цехи, склади, виробництва), сільськогосподарських об'єктах (свинарники, корівники, курники і т. д.), побутових приміщеннях різного призначення, а також за його допомогою можна здійснювати обдув (охолодження) різноманітних технічних установок.
Конструкція
Переваги
Монтаж
Встановлюється осьовий вентилятор Турбовент ВНО в будь-якому положенні і під будь-яким кутом. Кріпиться за допомогою стандартних кріпильних виробів. При монтажі в стіну має квадратну пластину з 4-ма отворами під кріплення.
Технічні характеристики
| Модель |
Напруга живлення, В |
Потужність, Вт |
Кількість оборотів, об/хв |
Продуктивність, м³/год |
Рівень шуму, дБ |
| ВНО 200 | 220 | 33 | 1300 | 455 | 37 |
| ВНО 250 | 220 | 70 | 1300 | 760 | 42 |
| ВНО 300 | 220 | 120 | 1300 | 1210 | 48 |
Габаритні розміри

| Модель | А, мм | Ø, мм |
|---|---|---|
| ВНО 200 | 280 | 220 |
| ВНО 250 | 330 | 270 |
| ВНО 300 | 380 | 325 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1210 куб.м/год |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Висота | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 325 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр (мм) | 325 |