







11 599 ₴
Радіальний відцентровий вентилятор Турбовент ВЦР 200 1Ф - дуже популярна модель промислових вентиляторів завдяки високим параметрам за тиском і продуктивністю за порівняно компактних габаритів і доступної ціни.
Ці вентилятори використовуються для вентиляції приміщень різного спрямування: кухні; склади; цехи; гаражі; теплиці; промислові приміщення; котельні; ангари; магазини і супермаркети; спортивні криті зали; будь-які інші приміщення, де потрібна якісна та ефективна вентиляція.
Конструктивні особливості вентилятора Турбовент ВЦР 200 1Ф
Монтаж
Вентилятори Турбовент ВЦР 200 мають компактні розміри і зручні, міцні фланці для його швидкого та надійного встановлення в будь-яких умовах. Монтаж можна здійснювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.
Усі вентилятори Турбовент ВЦР постачаються в базовому виконанні під 90°, за необхідності равлика можна перекрутити ще в 3 положення (180°, 270°, 0°). Також у нас можна замовити переходи під потрібний Вам перетин повітропроводу на всмоктування і викид вентилятора.

Технічні характеристики
| Модель | Продуктивність, м3/год | Потужність, Вт | Тиск, Па | Напруга, В | Обороти двигуна, об/хв. |
|---|---|---|---|---|---|
| ВЦР 150 1Ф | 1900 | 250 | 800 | 220 | 2800 |
| ВЦР 200 1Ф | 2500 | 750 | 850 | 220 | 2800 |
| ВЦР 200 3Ф | 2500 | 750 | 850 | 380 | 2800 |
Габаритні розміри

|
Модель |
Ø, мм |
A, мм |
B, мм |
F, мм |
E, мм |
D, мм |
H, мм |
I, мм |
|
ВЦР 150 |
152 |
95 |
105 |
140 |
153 |
330 |
350 |
355 |
|
ВЦР 200 |
202 |
115 |
140 |
170 |
195 |
350 |
480 |
320 |
Графік залежності тиск/продуктивність

Направлення обертання вентилятора зі сторони електродвигуна

Приклади встановлення радіальних вентиляторів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Продуктивність | 2500 куб.м/год |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 850 Па |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 480 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 200 мм |